• Wyjazd do teatru Gr. 0A i 0B

• 30.04.2024 07:49
      • W dniu 29.04.2024r. przedszkolaki z grupy 0Ai 0B wyjechały do WDK w Rzeszowie na spektakl teatralny pt. „Kot w butach” w wykonaniu artystów z Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa. Spektakl opowiadał  o przygodach kota w butach, którego w spadku po ojcu młynarzu otrzymał najmłodszy z trzech braci – Jaś. Kot, mówiący ludzkim głosem skradł uwagę i sympatię dzieci. Wszystkim bardzo podobała się gra aktorów, a także wesołe  piosenki, przy których można było klaskać i śpiewać wraz z aktorami. Poza świetną zabawą spektakl niósł przesłanie, by pielęgnować takie wartości jak: miłość, przyjaźń, mądrość, a także umiejętność przyznawania się do prawdy. Dynamiczne i bardzo dowcipne przedstawienie zawładnęło sercami najmłodszych widzów, także dzięki niesamowitym efektom specjalnym. Po zakończeniu spektaklu dzieci w świetnych humorach powróciły do przedszkola.