• Prosimy o głosiki w głosowaniu internautów na ,,Kronikę SKO”

• Nasza konkursowa ,,Kronika SKO”  znalazła się w etapie krajowym wśród dziesięciu wyróżnionych prezentacji i rywalizuje o nagrodę dla szkoły w wysokości 10 000 zł. Nagrodę otrzyma tylko jedna szkoła, ta która zdobędzie największą ilością głosów.

W jaki sposób oddać swój głos?

1. Klikamy w poniższy link

2. Głos oddajemy poprzez wypełnienie krótkiego formularza znajdującego się poniżej wpisu „Zagłosuj na tę pracę”. Wpisujemy imię, adres e-mail, przepisujemy kod z obrazka, potwierdzamy, że zapoznaliśmy się z zasadami głosowania, a następnie klikamy w przycisk „Głosuj”.

3. Po kliknięciu przycisku „Głosuj” logujemy się na skrzynkę e-mail, której adres podaliśmy w formularzu głosowania, a następnie klikamy w link. Jeśli mail z linkiem weryfikacyjnym wysłanym z adresu noreply@pkobp.pl nie pojawi się w skrzynce odbiorczej należy sprawdzić np. spam.

Głosy, które nie zostaną potwierdzone poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny są nieważne.

Głosowanie przeznaczone jest dla osób dorosłych.
            Głosy można oddawać do 10 września 2023 r. do godziny 24:00.
            Z każdego maila można oddać tylko 1 głos.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Nowy rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się 4 września. (Termin rozpoczęcia nowego roku szkolnego wynika z rozporządzenia ministra edukacji w sprawie organizacji roku szkolnego)

• Godz. 800  msza św. w Kościele Parafialnym im. św. Urszuli w Lubeni dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
            • Ok. godz. 900 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w Lubeni.
            • Następnie spotkanie uczniów klas I– VIII   z wychowawcami w klasach.
            • Uwaga! Spotkanie organizacyjne z rodzicami uczniów klas II - VIII odbędzie się 7 wrześnioa o godz. 1700