• Konkurs piosenki "Rozśpiewana Wiosna"

• 13.06.2023 12:28
        • 12 czerwca w naszym przedszkolu odbył się konkurs piosenki ph."Rozśpiewana Wiosna". Przedszkolaki miały możliwość zaprezentować, niekiedy po raz pierwszy swój talent muzyczny. Wszystkie dzieci pięknie zaśpiewały wybrane przez siebie piosenki. Dziękujemy za udział w konkursie. Już niebawem ukażą się wyniki konkursu, a laureaci otrzymają cenne nagrody.
        • Dzień Rodziców

• 07.06.2023 13:46
        • Zakończyliśmy pięciodniowe świętowanie Dnia Mamy i Taty. Pikniki z tej okazji odbywały się na "Grzybku" w Lubeni. Każda grupa przedszkolna przygotowała przedstawienie z tej okazji oraz laurki dla rodziców. Piękna pogoda sprzyjała wspólnym zabawom na świeżym powietrzu. To były wspaniałe dni przepełnione uśmiechem najmłodszych spędzających czas wśród najbliższych.
        • Aktywna Strefa Drużyny Kangura

• 06.06.2023 12:31
        • 5 czerwca panowie z Drużyny Kangura zorganizowali dla naszych przedszkolaków Aktywną Strefę. Dzieci wzięły udział w podróży do świata sportu, podczas której poznały cztery dyscyliny sportów olimpijskich - siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną oraz piłkę ręczną. Po aktywnych zajęciach sportowych dzieci zdobyły podstawową wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania oraz poznały Kandura maskotkę Drużyny.

• 06.06.2023 12:37
        • 1 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Dziecka. Wychowawczynie postarały się, aby dzieci w radosny i aktywny sposób spędziły ten dzień biorąc udział w ciekawych grach i wspólnych zabawach. Rada Rodziców osłodziła ten dzień kupując dzieciom pyszne lody. Każde dziecko otrzymało również upominek.
        • Spektakl pt. "Doktor Dolittle"

• 30.05.2023 12:16
        • W dniu dzisiejszym gościliśmy aktorów z teatru Krak Art z Krakowa. Artyści zachwycili dzieci pełnym barw spektaklem pt. „Doktor Dolittle”. Przedszkolaki żywo reagowały na dynamicznie zmieniającą się akcję i aktywnie pomagały doktorowi leczyć chore zwierzęta.