• Powitanie Pani Jesieni

• 26.09.2023 19:36
        • Kolorowa ze mnie Pani, tutaj kosze mam z darami. Tu kasztany i żołędzie, z których potem ludzik będzie. Mam też liście kolorowe, jarzębinę, grzybki zdrowe. I zgadnijcie proszę sami, jaka ze mnie dzisiaj Pani? Bo mój miesiąc to jest wrzesień, a ja jestem Pani Jesień!

Dzieci z I i II grupy witały Panią Jesień wszystkimi zmysłami! To idealna okazja do doskonalenia umiejętności pracy w grupie, współdziałania, rozwoju zdolności motorycznych. Zajęcia sensoryczne pozwalają w sposób kontrolowany dostarczyć dzieciom wrażeń dotykowych, słuchowych oraz ruchowych! To był radosny, przepełniony przełamywaniem własnych słabości czas!🍄🍁🍂
        • Spotkanie z Biblioteką

• 22.09.2023 06:21
        • Nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście. Fenek i Max wraz z panią z Biblioteki Publicznej w Lubeni opowiedzieli dzieciom jak ważne jest utrzymywanie porządku i sprzątanie po zabawie. Maskotki kotka i liska bardzo spodobały się naszym podopiecznym więc na koniec każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

• 20.09.2023 17:36
        • Dziś w przedszkolu młodsze grupy świętowały Dzień Przedszkolaka. Wychowawczynie zadbały, aby w ten dzień dzieciom uśmiech nie znikał z twarzy. Nie zabrakło zabaw integracyjnych z chustą animacyjną, tańców z balonami oraz zabaw zręcznościowych z użyciem piłek. Grupa druga świetnie bawiła się podczas interesujących eksperymentów, natomiast grupa maluszków stworzyła piękną papugę odbijając kolorowe rączki. Na pamiątkę tego dnia przedszkolaki dostały drobne upominki

• 15.09.2023 20:37
        • 15 września Międzynarodowy Dzień Kropki - to inicjatywa, mająca pobudzać kreatywność młodych ludzi i zachęcać ich do tworzenia. Najmłodsze grupy przedszkolne dowiedziały się czym właściwie jest kropka i poznały powody celebrowania tego dnia.
          Kropki towarzyszyły dzieciom cały dzień, w szczególności poprzez: doskonalenie słuchu i  ćwiczenia poczucia rytmu w trakcie zabaw muzycznych. Zabawy ruchowe i manipulacyjne pozwoliły wyćwiczyć motorykę małą i dużą. Prace plastyczne dały dzieciom możliwość  wyrażenia siebie i ich kreatywności. Bawiliśmy się świetnie!

• Laureaci w konkursie "Rozśpiewana Wiosna"

• 20.06.2023 12:25
        • Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu ph."Rozśpiewana Wiosna".
          Poniżej znajduje się lista laureatów:
          3 - 4-latki
          I Aniela Pięta