• Wigilia

• 27.12.2023 13:26
        • Wigile grupowe to nasza coroczna przedszkolna tradycja. Dzieci przez cały poprzedzający tydzień poznają zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wigilie rozpoczyna piękna tradycja łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń czego wychowawczynie uczą dzieci nawet z najmłodszych grup. Pięknie udekorowane stoły nadają powagi i wyjątkowości spożywanemu wspólnie posiłkowi. Wieczerzę kończymy śpiewając wspólnie piękne polskie kolędy.
        • Dzień Górnika

• 13.12.2023 20:09
        • "Niech żyje nam górniczy stan!"
          Z okazji imienin św. Barbary tzw. Barbórki przypadających na 4 grudnia odwiedzili nas dzisiaj Państwo górnicy. Opowiedzieli nam o swojej ciężkiej pracy, przedstawili elementy swojego munduru, opowiedzieli o maszynach bez których praca nie byłaby możliwa. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!
        • Spotkanie z Mikołajem

• 09.12.2023 13:57
        • 6 grudnia to magiczny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Jak co roku do naszej placówki przybył Mikołaj ze swoją świtą, aby wręczyć grzecznym dzieciom piękne prezenty. Przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały wcześniej przygotowane na tę okazję piosenki. To był dzień pełen magii i dziecięcego uśmiechu.
        • Mali Wspaniali

• 07.12.2023 09:55
        • Zakończyły się wtorkowe zajęcia zorganizowane w ramach projektu ministerialnego ph."Mali Wspaniali". To było 12 aktywnych spotkań, których celem było wsparcie rozwoju ruchowego naszych przedszkolaków. Zajęcia zostały zaplanowane tak, aby w ciekawy sposób zachęcić dzieci do udziału w różnego rodzaju ćwiczeniach, grach i aktywnościach.
        • Wróżby Andrzejkowe

• 02.12.2023 18:50
        • W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z "Andrzejkami".
          W ostatni dzień listopada na dzieci w przedszkolu czekało wiele niespodzianek. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy brały udział w tradycyjnych wróżbach.