• 21.02.2024 07:14
        • „Mam serduszko, wielkie serce,
          spójrz jakie czerwone.
          Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
          Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
          A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"
        • Spektakl pt. "Kot w butach"

• 14.02.2024 20:50
        • W naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z teatru Krak Art, którzy przedstawili spektakl pt. "Kot w butach". Spektakl opowiada o kocie, który przemawia ludzkim głosem i chodzi w pięknych, skórzanych butach. Dzięki swojemu skryptowi odmienia los swojego pana, który z młodego młynarczyka stał się bogatym markizem. Historia Kota w butach mówi o tym, żeby mimo przeciwności losu zawsze wierzyć we własne siły i dobrych przyjaciół bo znajdując się nawet w najtrudniejszej sytuacji możemy znaleźć z niej wyjście. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie i odrobina szczęścia. Dzieci z naszego przedszkola brały czynny udział w przedstawieniu, zabawach oraz tańcach.

• 29.01.2024 15:16
        • "Babciu, dziadku, cóż wam dam?
          Tylko jedno serce mam!
          A w tym sercu same róże,
          żyjcie więc nam jak najdłużej!"

W ostatnim tygodniu dzieci miały okazje występowiać przed wyjątkową publicznością, którą tworzyły Babcie i Dziadkowie. W imieniu naszych przedszkolaków dziękujemy za tak liczne przybycie.
          Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta jeszcze raz życzymy zdrowia i dni pełnych radości.
        • Dzień Kubusia Puchatka

• 22.01.2024 07:23
        • „PUCHATKU, A CO TO JEST SZCZĘŚCIE – ZAPYTAŁ PROSIACZEK. SZCZĘŚCIE PROSIACZKU, TO JEDYNA WARTOŚĆ, KTÓRA SIĘ MNOŻY, JEŚLI SIĘ JĄ Z KIMŚ DZIELI”.

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka był  dniem szczęścia i radości! Od przywołania i odkrywania bohaterów powieści autorstwa A.A. Milne’a, przez zadania i łamigłówki aż po smakowanie przysmaku Kubusia! Dzieliliśmy się szczęściem czytając książki, przytulając misie i wykonując prace plastyczne! Każdy przedszkolak miał możliwość pokazania dzieciom czegoś cennego i ważnego.
        • Bal Karnawałowy

• 08.01.2024 18:06
        • W dzisiejszym dniu odbył się Bal Karnawałowy dla przedszkolaków. Dzieci w pięknych, kolorowych przebraniach tańczyły i bawiły się w wyjątkowo udekorowanej przez Radę Rodziców sali. Na każdego przedszkolaka czekał poczęstunek oraz drobny upominek. Świetną zabawę zorganizował dzieciom pan animator.