• Wyjazd do kina Helios

• 30.11.2023 20:54
        • 29 listopada przedszkolaki z grupy 0A i 0B wybrały się na wycieczkę autokarową do kina Helios w Rzeszowie na animowaną komedię muzyczną pt. "Życzenie".
          Bajka opowiadała o magicznym królestwie Rosas, którego władca posiadał moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiedziała życzenie tak potężne, że odpowiedziała na nie kosmiczna siła - gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi - władcy Rosas, królowi Magnifiko. Przyjaciele udowodnią, że kiedy wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd mogą wydarzyć się cudowne rzeczy.
          Nasz wyjazd miał na celu nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale także wdrażanie do właściwych zachowań w miejscach publicznych oraz środkach transportu, wzmacnianie więzi koleżeńskich oraz rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń.
          Pełni pozytywnych wrażeń, radośni i uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola.

• Spektakl pt."Calineczka"

• 29.11.2023 14:59
        • W naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z teatru Krakart, którzy przedstawili spektakl pt. "Calineczka". Historia tej małej dziewczynki pokazuje, że zawsze warto mieć własne zdanie i walczyć o swoje marzenia pomimo przeciwności losu.

• 27.11.2023 18:02
        • „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”-pisała Helena Bechlerowa.
          Trudno się z tym cytatem się nie zgodzić. Nie wyobrażamy sobie bowiem życia bez tego pluszaka. Towarzyszy nam od najmłodszych lat. Możemy się do niego przytulić, zabrać go w podróż, pobawić się z nim, wypłakać do niego, gdy jest nam źle. Miś jest najpopularniejszą zabawką, w dodatku jest bardzo ważny dla rozwoju emocjonalnego dziecka i z tego powodu został uhonorowany nawet swoim świętem.
          Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada i świętujemy go od 2002 roku, na pamiątkę setnej rocznicy powstania tej przytulanki.
          Zapraszamy na fotorelację z obchodów Dnia Pluszowego Misia w naszym przedszkolu!
        • Bal Andrzejkowy

• 23.11.2023 12:14
        • W tym roku Bal Andrzejkowy został zorganizowany przez Radę Rodziców. Przedszkolaki świetne bawiły się z animatorkami oraz misiem, któty okazał się niemałą atrakcją balu. W salach czekał na dzieci poczęstunek oraz kolorowe upominki.
        • Finał akcji „Podaruj misia dzieciom z chorobą nowotworową”

• 20.11.2023 19:40
        • „ Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz ” ​
          W dniach 9.11.2023r. – 20.11.2023r. nasze przedszkole brało udział w akcji „Podaruj misia dzieciom z chorobą nowotworową” organizowanej przez Przylądek Nadziei Klinikę Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. 20 listopada misie zostały wysłane do swoich nowych właścicieli. ​ Wspólnymi siłami udało nam się zgromadzić całą moc pięknych, wyjątkowych prezentów, które na pewno wywołają uśmiech na nie jednej twarzy. Cieszy nas ogromnie fakt, że tak licznie włączyliście się do akcji. Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom, bez Was ten łańcuszek pomocy nie nabrał by takich rozmiarów. ​Koordynator zbiórki ​​Anna Sołtys